0 All Booked All Booked All Booked 10436 Forum Młodych w Kostowie 21-26 VIII 2018 https://domjozefa.tv/event/forum-mlodych-w-kostowie-21-26-viii-2018/?event_date=2018-08-21&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2018-08-21

Forum Młodych w Kostowie 21-26 VIII 2018


2018-08-21 09:00 2018-08-21 16:00 Europe/Warsaw Forum Młodych w Kostowie 21-26 VIII 2018

Od 21 do 26 sierpnia zapraszamy do Kostowa na forum młodych. To drugie tego typu spotkanie młodzieży w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami, które odbędzie się właśnie w tym miejscu. Myślimy przede wszystkim o zapewnieniu młodej osobie kontaktu z drugim człowiekiem. A jednocześnie chcemy dostarczyć jak najwięcej pozytywnych bodźców, dzięki którym przeżyją i odkryją nowe rzeczy w swym życiu i sercu. Te dwa priorytety, którymi się kierujemy, idealnie ze sobą współgrają. Przygotowaliśmy różnego rodzaju warsztaty, które mają na celu wspomóc relacje młodego człowieka z drugą osobą. Dodatkowo postać świętego Augustyna z Hippony, który przez te dni będzie nam towarzyszył, swoją postawą życiową pomoże odkrywać właśnie te wartości i ich znaczenie w życiu. Jest on genialnym źródłem mądrości życiowej. Pokazuje, że mimo iż czasem trudno odkryć coś, co jest w życiu prawdziwym pięknem, to warto szukać swojego szczęścia. Święty Augustyn odnalazł swoją radość – pokochał Boga. Dlatego też główną myślą II Forum Młodych w Kostowie jest “Pokochałem”, czyli dotknąć Bożego Miłosierdzia (Bożej Miłości).  Obok duchowej obecności św.  Augustyna fizycznie towarzyszyć nam będą także różni goście, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach życiowych. Odwiedzą nas między innymi pani Teresa Kmieć, która opowie o życiu swojej młodszej siostry Helenki, która zmarła będąc na misjach w Boliwii od rany zadanej nożem, będzie pan Jacek Pikuła, człowiek, który życie poświęcił potrzebującym, nawet kiedy sam wszystko stracił nie zapomniał o biednych. Towarzyszyć nam będą także relikwie błogosławionego Jose Sánchez del Río – młodego męczennika z Meksyku, który za wiarę poniósł bolesną śmierć. Warto wspomnieć, że relikwie bł. Jose nigdy wcześniej nie pozostawały w jednym miejscu dłużej niż jeden dzień. Z nami będą podczas całego forum czyli przez cały tydzień. Jest to niezwykła łaska dla nas móc gościć cząstkę tak wyjątkowego człowieka w murach naszego kościoła w Kostowie i równocześnie gościć młodzież. Mamy nadzieję, że będzie to fantastyczna okazja do chwili refleksji nad swoim życiem. Wydarzeniem poprzedzającym, a jednocześnie zapraszającym na II Forum Młodych, będzie koncert Siewców Lednicy w Kostowie. To zespół, który towarzyszy i pomaga młodym ludziom przeżywać spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem podczas spotkań Lednica 2000. Koncert odbędzie się 14 lipca o godz….. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej parafii lub pod numerem telefonu 691 842 812

46-220 Kostów, Polska

Od 21 do 26 sierpnia zapraszamy do Kostowa na forum młodych. To drugie tego typu spotkanie młodzieży w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami, które odbędzie się właśnie w tym miejscu. Myślimy przede wszystkim o zapewnieniu młodej osobie kontaktu z drugim człowiekiem. A jednocześnie chcemy dostarczyć jak najwięcej pozytywnych bodźców, dzięki którym przeżyją i odkryją nowe rzeczy w swym życiu i sercu. Te dwa priorytety, którymi się kierujemy, idealnie ze sobą współgrają. Przygotowaliśmy różnego rodzaju warsztaty, które mają na celu wspomóc relacje młodego człowieka z drugą osobą. Dodatkowo postać świętego Augustyna z Hippony, który przez te dni będzie nam towarzyszył, swoją postawą życiową pomoże odkrywać właśnie te wartości i ich znaczenie w życiu. Jest on genialnym źródłem mądrości życiowej. Pokazuje, że mimo iż czasem trudno odkryć coś, co jest w życiu prawdziwym pięknem, to warto szukać swojego szczęścia. Święty Augustyn odnalazł swoją radość – pokochał Boga. Dlatego też główną myślą II Forum Młodych w Kostowie jest “Pokochałem”, czyli dotknąć Bożego Miłosierdzia (Bożej Miłości).

Obok duchowej obecności św.  Augustyna fizycznie towarzyszyć nam będą także różni goście, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach życiowych. Odwiedzą nas między innymi pani Teresa Kmieć, która opowie o życiu swojej młodszej siostry Helenki, która zmarła będąc na misjach w Boliwii od rany zadanej nożem, będzie pan Jacek Pikuła, człowiek, który życie poświęcił potrzebującym, nawet kiedy sam wszystko stracił nie zapomniał o biednych.
Towarzyszyć nam będą także relikwie błogosławionego Jose Sánchez del Río – młodego męczennika z Meksyku, który za wiarę poniósł bolesną śmierć. Warto wspomnieć, że relikwie bł. Jose nigdy wcześniej nie pozostawały w jednym miejscu dłużej niż jeden dzień. Z nami będą podczas całego forum czyli przez cały tydzień. Jest to niezwykła łaska dla nas móc gościć cząstkę tak wyjątkowego człowieka w murach naszego kościoła w Kostowie i równocześnie gościć młodzież. Mamy nadzieję, że będzie to fantastyczna okazja do chwili refleksji nad swoim życiem.

Wydarzeniem poprzedzającym, a jednocześnie zapraszającym na II Forum Młodych, będzie koncert Siewców Lednicy w Kostowie. To zespół, który towarzyszy i pomaga młodym ludziom przeżywać spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem podczas spotkań Lednica 2000. Koncert odbędzie się 14 lipca o godz…..
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej parafii lub pod numerem telefonu 691 842 812