Powrót
Prośmy patrona Polski św. Andrzeja Boboli, aby pomógł nam jeszcze bardziej i odpowiedzialniej kochać naszą ojczyznę, być ludźmi jedności i pokoju – mówił biskup kaliski Damian Bryl, który w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego (Kościele Ojców Jezuitów) przewodniczył Mszy św. w intencji ojczyzny z okazji święta patrona Polski. Uroczystość rozpoczęła procesja różańcowa z relikwiami św. Andrzeja Boboli.
/za Opiekun/
