Powrót

W piątek 25 lipca 2025 r. o godzinie 19.00 odbyło się trzynaste spotkanie w ramach cyklu „Muzealne spotkania z historią”.
Tym razem wydarzenie miało miejsce poza murami muzeum – w odrestaurowanym, drewnianym kościółku pw. św. Marii Magdaleny.

Organizatorem spotkania było Muzeum Regionalne w Krotoszynie wraz z Parafią pw. św. Marii Magdaleny.
Wykład poprowadził Piotr Mikołajczyk – historyk, regionalista, nauczyciel, rekonstruktor i dyrektor krotoszyńskiego Muzeum Regionalnego.


zobacz także: