Powrót

Podczas koncertu Ku Czci Królowej Różańca Świętego modliła się wraz z Parafianami sopranistka p. Beata Dunin -Wąsowicz wykładowca na Wydziale Wokalnym Akademii Sztuki w Szczecinie, absolwentka i obecnie doktorantka Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie profesor Bożeny Karłowskiej.

W koncercie brały udział : Aneta Witosz – sopran, która ukończyła studia magisterskie na Wydziale Edukacji Artystycznej w Akademii Sztuki w Szczecinie i jest absolwentką studiów licencjackich na Wydziale Wokalnym tejże uczelni w klasie p. Beaty Dunin -Wąsowicz. Obecnie kontynuuje naukę śpiewu solowego na pierwszym roku dwuletnich studiów magisterskich Akademii Sztuki również u p. Beaty i profesor Grażyny Flicińskiej – Panfil,

oraz Jadwiga Bosacka – mezzosopran, jest absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Wokalnym Akademii Sztuki w Szczecinie, gdzie studiowała pod okiem p. Beaty Dunin -Wąsowicz ( dwa ostatnie lata) oraz pod okiem profesora Pawła Wolskiego.

Akompaniował Damian Koneczny.