0 All Booked All Booked All Booked 6042 Tratwa Festiwal Pleszew 2017 https://domjozefa.tv/event/tratwa-festiwal-pleszew-2017/?event_date=2017-05-20&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2017-05-20

Tratwa Festiwal Pleszew 2017


2017-05-20 20:30 2017-05-20 21:00 Europe/Warsaw Tratwa Festiwal Pleszew 2017

„Tratwa” Festiwal Pleszew 2017 Witaj! Ruszyły zapisy na warsztaty dla młodzieży, będące częścią tegorocznego festiwalu „Tratwa”. W dniach 19-21 maja 2017 r. po raz trzeci spotykamy się w Pleszewie. To trzy dni oparte na przyjaźni, nie tylko tej między człowiekiem a człowiekiem, ale przede wszystkim między człowiekiem i Bogiem. W trakcie festiwalu – jak co roku – nie zabraknie gwiazd. Tym razem będą z nami Buslav (piątek) i Luxtorpeda (niedziela). Sobotni wieczór wspólną modlitwą zaanimuje ekipa  Tratwa Music Project. Aby uatrakcyjnić program, z myślą o ludziach młodych przygotowaliśmy aż 25 warsztatów o różnorodnej tematyce, tj. m.in. taniec, fotografia, sport, samoobrona, gotowanie, sztuka parzenia kawy, mechanika czy lotnictwo. Podczas warsztatów młodzież nie tylko rozwija talenty, ale także odkrywa nowe pasje i poznaje swoich rówieśników przy świetnej zabawie. Pełna oferta warsztatowa jest dostępna na naszej stronie internetowej: http://tratwa.com.pl/warsztaty. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. W trakcie festiwalu – jak co roku – z młodzieżą spotkają się zaproszeni goście. Tym razem będą z nami prof. Jacek Kurzępa – twórca programów przeciwdziałających prostytucji nieletnich, przedstawiciele stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, wraz z zaproszonym gościem z Aleppo, Grzegorz Wacław „Dziki”, twórca projektu „Mocneramię”, firmy rozpowszechniającej koszulki ewangelizacyjne, a także aktorka Barbara Wypych czy wielokrotny medalista wielkich imprez sportowych w trójboju siłowym – Marcin Kapała. W poprzednich latach byli z nami m.in. Sławomir Szmal, Natalia Niemen, Mate.O, Marika, Tau, Arkadio, Zbigniew Kaliszuk oraz zespoły: Raz, Dwa Trzy i Maleo Raggae Rockers. „Tratwa” Festiwal Pleszew odbywa się od 2015 roku. * * * Przesyłamy Państwu program Festiwalu: Piątek: Spotkanie z prof. Jackiem Kurzępą (przed koncertem) Koncert Buslava (godz. 20:30) Sobota: Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie i kapłanem posługującym na co dzień w Syrii (przed koncertem) Koncert Tratwa Music Project (godz. 20:30) Niedziela: Spotkanie z Grzegorzem Wacławem „Dzikim” (przed koncertem) Koncert Luxtorpedy (godz. 19:30) Pozdrawiamy serdecznie,Załoga „Tratwy”

Pleszew, Polska

„Tratwa” Festiwal Pleszew 2017

Witaj!

Ruszyły zapisy na warsztaty dla młodzieży, będące częścią tegorocznego festiwalu „Tratwa”. W dniach 19-21 maja 2017 r. po raz trzeci spotykamy się w Pleszewie. To trzy dni oparte na przyjaźni, nie tylko tej między człowiekiem a człowiekiem, ale przede wszystkim między człowiekiem i Bogiem.

W trakcie festiwalu – jak co roku – nie zabraknie gwiazd. Tym razem będą z nami Buslav (piątek) i Luxtorpeda (niedziela). Sobotni wieczór wspólną modlitwą zaanimuje ekipa  Tratwa Music Project.

Aby uatrakcyjnić program, z myślą o ludziach młodych przygotowaliśmy aż 25 warsztatów o różnorodnej tematyce, tj. m.in. taniec, fotografia, sport, samoobrona, gotowanie, sztuka parzenia kawy, mechanika czy lotnictwo. Podczas warsztatów młodzież nie tylko rozwija talenty, ale także odkrywa nowe pasje i poznaje swoich rówieśników przy świetnej zabawie. Pełna oferta warsztatowa jest dostępna na naszej stronie internetowej: http://tratwa.com.pl/warsztaty. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

W trakcie festiwalu – jak co roku – z młodzieżą spotkają się zaproszeni goście. Tym razem będą z nami prof. Jacek Kurzępa – twórca programów przeciwdziałających prostytucji nieletnich, przedstawiciele stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, wraz z zaproszonym gościem z Aleppo, Grzegorz Wacław „Dziki”, twórca projektu „Mocneramię”, firmy rozpowszechniającej koszulki ewangelizacyjne, a także aktorka Barbara Wypych czy wielokrotny medalista wielkich imprez sportowych w trójboju siłowym – Marcin Kapała.

W poprzednich latach byli z nami m.in. Sławomir Szmal, Natalia Niemen, Mate.O, Marika, Tau, Arkadio, Zbigniew Kaliszuk oraz zespoły: Raz, Dwa Trzy i Maleo Raggae Rockers. „Tratwa” Festiwal Pleszew odbywa się od 2015 roku.

* * *

Przesyłamy Państwu program Festiwalu:

Piątek:

  • Spotkanie z prof. Jackiem Kurzępą (przed koncertem)
  • Koncert Buslava (godz. 20:30)

Sobota:

  • Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie i kapłanem posługującym na co dzień w Syrii (przed koncertem)
  • Koncert Tratwa Music Project (godz. 20:30)

Niedziela:

  • Spotkanie z Grzegorzem Wacławem „Dzikim” (przed koncertem)
  • Koncert Luxtorpedy (godz. 19:30)

Pozdrawiamy serdecznie,
Załoga „Tratwy”