0 All Booked All Booked All Booked 33312 Msza św. w intencji pokoju na Ukrainie – w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie. https://domjozefa.tv/event/msze-sw-w-intencji-pokoju-na-ukrainie-w-kosciele-sciecia-sw-jana-chrzciciela-w-pleszewie/?event_date=2024-02-24&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2024-02-24

Msza św. w intencji pokoju na Ukrainie – w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie.


Na żywo 2024-02-24 18:30 2024-02-24 19:30 Europe/Warsaw Msza św. w intencji pokoju na Ukrainie – w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie.

 Diecezjalny duszpasterz emigrantów, Caritas Diecezji Kaliskie oraz ks.  Dariusza Brylak  proboszcz parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie zapraszają na Mszę św. w intencji pokoju na Ukrainie. Eucharystia zostanie odprawiona 24 lutego 2024 o godz. 18.30 w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie. Homilię wygłosi ks. Roma Woźniak – kapłan greko-katolicki. Oprawa muzyczną w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej z Poznania i Łodzi. Po Mszy św. wystąpią z programem artystycznym dzieci z Ukrainy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Pleszew

Diecezjalny duszpasterz emigrantów, Caritas Diecezji Kaliskie oraz ks.  Dariusza Brylak  proboszcz parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie zapraszają na Mszę św. w intencji pokoju na Ukrainie. Eucharystia zostanie odprawiona 24 lutego 2024 o godz. 18.30 w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie. Homilię wygłosi ks. Roma Woźniak – kapłan greko-katolicki. Oprawa muzyczną w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej z Poznania i Łodzi.
Po Mszy św. wystąpią z programem artystycznym dzieci z Ukrainy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.