0 All Booked All Booked All Booked 9037 “Miłość jest boska” – cykl weekendowych rekolekcji dla małżeństw w Kaliszu https://domjozefa.tv/event/milosc-boska-cykl-weekendowych-rekolekcji-dla-malzenstw-kaliszu/?event_date=2018-03-17&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2018-03-17

“Miłość jest boska” – cykl weekendowych rekolekcji dla małżeństw w Kaliszu


2018-03-17 10:00 2018-03-17 18:00 Europe/Warsaw “Miłość jest boska” – cykl weekendowych rekolekcji dla małżeństw w Kaliszu

“Miłość jest boska”. Pod takim hasłem Wspólnota Emmanuel serdecznie zaprasza na cykl weekendowych rekolekcji dla małżeństw, które odbędą się w Kaliszu. Pierwszy weekend rekolekcyjny odbędzie się w dniach  17-18 marca br.  Rekolekcje dla małżeństw MIŁOŚĆ I PRAWDA organizowane są już od ponad 20 lat,  w kilkudziesięciu krajach, przez Wspólnotę Emmanuel, która jest katolickim stowarzyszeniem zatwierdzonym przez Papieską Radę do Spraw Świeckich.  Cykl spotkań MIŁOŚĆ I PRAWDA w Kaliszu będzie obejmował dwa weekendy: – część I: 17-18 marca 2018r. – część II: 21-22 kwietnia 2018r.  W programie: konferencje głoszone przez małżeństwa ze Wspólnoty (tematy: Bóg kocha moje małżeństwo, komunikacja w małżeństwie, relacje seksualne, pieniądze i praca, zagrożenia w małżeństwie, modlitwa i przebaczenie), Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkania w małych grupkach, czas indywidualny dla małżeństw, możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania lub rozmowy z kapłanem oraz czas rozmów i poznawania nowych ludzi.

Gajowa 60/62, 62-860 Kalisz, Polska

“Miłość jest boska”. Pod takim hasłem Wspólnota Emmanuel serdecznie zaprasza na cykl weekendowych rekolekcji dla małżeństw, które odbędą się w Kaliszu. Pierwszy weekend rekolekcyjny odbędzie się w dniach  17-18 marca br. 

Rekolekcje dla małżeństw MIŁOŚĆ I PRAWDA organizowane są już od ponad 20 lat, 
w kilkudziesięciu krajach, przez Wspólnotę Emmanuel, która jest katolickim stowarzyszeniem zatwierdzonym przez Papieską Radę do Spraw Świeckich. 
Cykl spotkań MIŁOŚĆ I PRAWDA w Kaliszu będzie obejmował dwa weekendy:
– część I: 17-18 marca 2018r.
– część II: 21-22 kwietnia 2018r. 
W programie: konferencje głoszone przez małżeństwa ze Wspólnoty (tematy: Bóg kocha moje małżeństwo, komunikacja w małżeństwie, relacje seksualne, pieniądze i praca, zagrożenia w małżeństwie, modlitwa i przebaczenie), Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkania w małych grupkach, czas indywidualny dla małżeństw, możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania lub rozmowy z kapłanem oraz czas rozmów i poznawania nowych ludzi.