0 All Booked All Booked All Booked 25574 „Marcowe wieczory ze św. Józefem” – dzień pierwszy (retransmisja) https://domjozefa.tv/event/marcowe-wieczory-ze-sw-jozefem-dzien-pierwszy/?event_date=2021-03-01&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2021-03-01

„Marcowe wieczory ze św. Józefem” – dzień pierwszy (retransmisja)


Na żywo 2021-03-01 20:30 2021-03-01 21:10 Europe/Warsaw „Marcowe wieczory ze św. Józefem” – dzień pierwszy (retransmisja)

Marcowe wieczory ze św. Józefem” – dzień pierwszy Konferencję przygotował ks. dr Piotr Górski  W miesiącu marcu inaugurujemy czas duchowego przygotowania do Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Dlatego w kaliskim sanktuarium każdego dnia o godz. 20.30 począwszy od 1 do 31 marca odbywać się będą „Marcowe wieczory ze św. Józefem” zakończone Apelem Jasnogórskim. W związku z tym, zapraszamy wszystkich zatroskanych o Kościół i naszą Ojczyznę do wspólnej modlitwy w zależności od możliwości i zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi. Niech to będzie uczestnictwo bezpośrednie lub przez posługę internetowej telewizji „Dom Józefa” lub diecezjalnego Radia Rodzina. 

Kalisz

Marcowe wieczory ze św. Józefem” – dzień pierwszy

Konferencję przygotował ks. dr Piotr Górski

W miesiącu marcu inaugurujemy czas duchowego przygotowania do Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Dlatego w kaliskim sanktuarium każdego dnia o godz. 20.30 począwszy od 1 do 31 marca odbywać się będą „Marcowe wieczory ze św. Józefem” zakończone Apelem Jasnogórskim. W związku z tym, zapraszamy wszystkich zatroskanych o Kościół i naszą Ojczyznę do wspólnej modlitwy w zależności od możliwości i zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi. Niech to będzie uczestnictwo bezpośrednie lub przez posługę internetowej telewizji „Dom Józefa” lub diecezjalnego Radia Rodzina.